Get Adobe Flash player
Zpráva
  • Kunena is not installed or the installed Kunena version is not supported. The plug-in has now been disabled. Please install/upgrade Kunena to version 1.7 for the Kunena Discuss Plug-in to function properly.

Android FórumVítáme vás na našem webu AndroidFórum.4fan.cz, který jsme pro Vás připravili, proto abyste mohli získávat další užitečné informace z oblasti Android systému a sami radit těm, kteří s tímto systémem nemají tolik zkušeností.

Na tomto webu jsme pro Vás vytvořili diskuzní fórum, android inzerci zdarma, novinky, aplikace a informace o nich a různé návody, které se Vám mohou hodit při práci s Vaším androidem. Na všech částech webu se přitom můžete sami aktivně podílet a přispívat do všech kategorií našeho webu ať už se jedná o diskuzní fórum, nebo textovou část v podobě článků. Vy tak můžete ostatním uživatelům stále více rozšířeného android systému poskytnout zajímavé informace a zkušenosti, ke kterým by se jiným způsobem nemuseli dostat.

Se všemi uživateli těchto webových stránek můžete komunikovat pomocí soukromých zpráv, ke kterým získáte přístup po přihlášení. Do budoucna pro Vás chystáme několik rozšíření a funkcí, které Vám usnadní pobyt na těchto stránkách a pomohou vytvářet například seznamy přátel či jednotlivé komunity lidí se stejnými zájmy, přístroji se systémem android apod. Veškeré novinky a nové články můžete sledovat také na komunitních sítích Facebook a Google+.

Chceme pro Vás tento web udělat co nejvíce užitečný a příjemný pro jakoukoliv činnost na těchto stránkách, proto budeme rádi, za veškeré Vaše návrhy na zlepšení, které nám můžete zanechat na diskuzním fóru, zaslat pomocí kontaktního formuláře nebo soukromých zpráv.

Přejeme Vám spoustu užitečných informací a budeme se těšit na všechny Vaše příspěvky.

Tým Android Fóra

 
Sledujte nás na Google+
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle Bookmarks
Novinky
OTA aktualizace pro Transformer Prime 9.4.2.13

ASUS připravil OTA aktualizaci pro Transformer Prime na verzi 9.4.2.13. Aktualizace obsahuje nový kernel a opravuje problémy, které trápily mnoho uživatelů a zároveň přináší i vylepšení příjmu bezdrátových sítí. Díky aktualizaci dochází ke zlepšení příjmu sítí Wifi a Bluetooth a měla by odstranit problém s náhodným restartováním.

Aktualizace právě vychází v USA a lze předpokládat, že zanedlouho bude dostupná i v Evropě pro české uživatele.

 

Doporučujeme:

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich