Get Adobe Flash player
Zpráva
  • Kunena is not installed or the installed Kunena version is not supported. The plug-in has now been disabled. Please install/upgrade Kunena to version 1.7 for the Kunena Discuss Plug-in to function properly.

Podpořte tento web a přidejte vlastní návod. Více informací zde...

Offline Google Mapy – video návod

Google Mapy ještě nelze oficiálně stahovat do Vašich telefonů a fungují prozatím tedy v režimu online. Přesto mohou nastat situace, kdy se občas potřebujete kouknout do mapy a zjistit informace o cestě. Přitom se může stát, že se dostanete do míst, kde je špatné pokrytí signálem, případně v cizině jste aktuálně bez datového připojení. Tento problém s připojením se však dá hravě obejít jednoduchým postupem, který však může být časově náročnější v případě stahování větších ploch.

 
Sledujte nás na Google+
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle Bookmarks
Novinky
OTA aktualizace pro Transformer Prime 9.4.2.13

ASUS připravil OTA aktualizaci pro Transformer Prime na verzi 9.4.2.13. Aktualizace obsahuje nový kernel a opravuje problémy, které trápily mnoho uživatelů a zároveň přináší i vylepšení příjmu bezdrátových sítí. Díky aktualizaci dochází ke zlepšení příjmu sítí Wifi a Bluetooth a měla by odstranit problém s náhodným restartováním.

Aktualizace právě vychází v USA a lze předpokládat, že zanedlouho bude dostupná i v Evropě pro české uživatele.

 

Doporučujeme:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat