Get Adobe Flash player
Zpráva
  • Kunena is not installed or the installed Kunena version is not supported. The plug-in has now been disabled. Please install/upgrade Kunena to version 1.7 for the Kunena Discuss Plug-in to function properly.

Intel tvrdí – Lepší výkon Androidu s čipem Medfield

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Intel oslovil svoje fanoušky na výstavě CES, kde představil nový Smartphone poháněný procesorem Intel ve spolupráci se společností Lenovo Racer-A/K800

 


Mike Bell, Intel viceprezident Ultra Mobility prohlásil v rozhovoru pro Times, že EE Medfield system-on-a-chip poskytuje obrovský pokrok ve výkonu a úspornosti na Android zařízeních.


Android jsme přijali jako svojí platformu pro Smartphone. Vytváříme nejlepší Hardware, abychom poskytli Androidu možnost zazářit“. Bell také tvrdí, že Medfield je prokazatelně rychlejší než konkurenční čipy, zatím co efektivita výkonu zůstává nezměněná. Standard 32 nm poskytuje výrobcům možnost uplatnit to nejlepší z obou světů, tedy jak zvýšení výkonu, tak i úsporu energie.


Rychlost je důležitá, ale zároveň také úspora energie. Bell tvrdí, že v pohotovostním režimu Medfield „je nejlepší ve své třídě“.


Bell se snažil zahrát i na dobré vztahy s Google, když prohlásil, že „… architektura Intel je nejlepším řešením pro uživatele, od dob kdy vznikl Google.“  Intel tvrdí, že nedojde k časovému posunu optimalizace budoucích softwarových řešení pro technologii ARM a optimalizaci pro Intel.


Intel plánuje postoupit s rozšířením nejdříve na Asijské a Čínské trhy, spolu s partnery Lenovo a Motorola. Později v průběhu roku 2012 a začátkem roku 2013 by chtěl expandovat i na ostatní trhy.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Sledujte nás na Google+
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle Bookmarks
Novinky
Google App Inventor je zpátky jako open source

Velmi jednoduchý nástroj Google App Inventor určený pro výrobu aplikací na android, byl odstřihnut 31.12.2011. Díky spolupráci s MIT však tento populární nástroj nezemře a vrací se zpět na scénu jako open source...

Doporučujeme:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat