Get Adobe Flash player
Zpráva
  • Kunena is not installed or the installed Kunena version is not supported. The plug-in has now been disabled. Please install/upgrade Kunena to version 1.7 for the Kunena Discuss Plug-in to function properly.

Nový Google Earth s vylepšeným redendrováním krajiny

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

V průběhu včerejška aktualizoval Google desktopovou verzi populárního interaktivního globusu Google Earth na verzi 6.2…

 

V Google Earth 6.2 mimo jiných drobných oprav a vylepšení přinesla aktualizace také nové a značné  redendrové zlepšení povrchu, které konečně eliminovalo „dlaždicový vzhled“ při středním přiblížení.

Vypadá to, že Google provedl tyto kritické změny i na serverové straně a díky tomu se upravené redendrováním zobrazuje i na mobilních zařízeních, bez nutnosti provést aktualizaci samotné klientské aplikace.

Nový Google Earth 6.2 stojí jistě za vyzkoušení a případně s ním můžete ohromit své přátele s novými konečně krásně navazujícími satelitními snímky Země. Nový Google Earth můžete zdarma stáhnout přímo z Android Marketu po kliknutí zde.

 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Sledujte nás na Google+
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle Bookmarks
Novinky
OTA aktualizace pro Transformer Prime 9.4.2.13

ASUS připravil OTA aktualizaci pro Transformer Prime na verzi 9.4.2.13. Aktualizace obsahuje nový kernel a opravuje problémy, které trápily mnoho uživatelů a zároveň přináší i vylepšení příjmu bezdrátových sítí. Díky aktualizaci dochází ke zlepšení příjmu sítí Wifi a Bluetooth a měla by odstranit problém s náhodným restartováním.

Aktualizace právě vychází v USA a lze předpokládat, že zanedlouho bude dostupná i v Evropě pro české uživatele.

 

Doporučujeme:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat