Get Adobe Flash player
Zpráva
  • Kunena is not installed or the installed Kunena version is not supported. The plug-in has now been disabled. Please install/upgrade Kunena to version 1.7 for the Kunena Discuss Plug-in to function properly.

Google App Inventor je zpátky jako open source

Hodnocení uživatelů: / 0
NejhoršíNejlepší 

Velmi jednoduchý nástroj Google App Inventor určený pro výrobu aplikací na android, byl odstřihnut 31.12.2011. Díky spolupráci s MIT však tento populární nástroj nezemře a vrací se zpět na scénu jako open source...


Při zveřejnění zdrojových kódů (21.12.2011) začal proces začleňování Google App Inventoru pod MIT. Univerzita teď bude po tři měsíce přijímat návrhy na úpravu kódu od komunity a vylepšovat dokumentaci pro Google App Inventor. Poté bude projekt pravděpodobně uzavřen a MIT oficiálně zveřejní novou verzi nástroje Google App Inventor.


Vzhledem k tomu, že je vše vydáno pod Apache 2.0 licencí, nemusíte však na nic čekat a zdrojové kódy si můžete stáhnout, případně upravit a zkompilovat už dnes. Jistě bude i nadále zajímavé sledovat, kam se Google App Inventor dostane. Pokud totiž tento nástroj získá více možností díky open source, tak by se časem mohlo jednat o velmi dobře použitelné IDE, pro úplné začátečníky.


Zdrojové kódy si můžete stáhnout zde.

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Sledujte nás na Google+
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousGoogle Bookmarks
Novinky
OTA aktualizace pro Transformer Prime 9.4.2.13

ASUS připravil OTA aktualizaci pro Transformer Prime na verzi 9.4.2.13. Aktualizace obsahuje nový kernel a opravuje problémy, které trápily mnoho uživatelů a zároveň přináší i vylepšení příjmu bezdrátových sítí. Díky aktualizaci dochází ke zlepšení příjmu sítí Wifi a Bluetooth a měla by odstranit problém s náhodným restartováním.

Aktualizace právě vychází v USA a lze předpokládat, že zanedlouho bude dostupná i v Evropě pro české uživatele.

 

Doporučujeme:

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat